Części zamienne 

Bywa, że po wielu latach eksploatacji hulajnogi niektóre elementy się zużywają. Na szczęście w hulajnogach Micro każdy element jest wymienny, dzięki temu możesz samodzielnie naprawić swoją hulajnogę Micro i cieszyć się nią przez kolejne lata.
49,00 zł

Hamulec do hulajnogi Mini Micro to część, którą można w szybki i łatwy sposób wymienić na nową. Pod wpływem czasu niektóre elementy w hulajnodze Mini Micro mogą ulec uszkodzeniu, najlepiej wymienić je od razu, by twoje dziecko dalej mogło cieszyć się jazdą. Jego wymiana jest bardzo prosta.

Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
59,00 zł

Hamulec do hulajnogi Maxi Micro to część, którą można w szybki i łatwy sposób wymienić na nową. Pod wpływem czasu niektóre elementy w hulajnodze Maxi Micro mogą ulec uszkodzeniu, najlepiej wymienić je od razu, by twoje dziecko dalej mogło cieszyć się jazdą. Jego wymiana jest bardzo prosta.

Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
179,00 zł

Świecące kółka LED to doskonały gadżet do hulajnogi Mini Micro, zwiększa widoczność dziecka na drodze oraz jest pięknym dodatkiem. Diody LED w kółkach dostarczają też niezwykłych efektów wizualnych, dzięki czemu jeszcze bardziej uatrakcyjniają jazdę na hulajnodze. Koła hulajnogi świecą się podczas jazdy na niej i automatycznie gasną, gdy hulajnoga się...

w magazynie
179,00 zł

Świecące kółka LED to doskonały gadżet do hulajnogi Maxi Micro, zwiększa widoczność dziecka na drodze oraz jest pięknym dodatkiem. Diody LED w kółkach dostarczają też niezwykłych efektów wizualnych, dzięki czemu jeszcze bardziej uatrakcyjniają jazdę na hulajnodze. Koła hulajnogi świecą się podczas jazdy na niej i automatycznie gasną, gdy hulajnoga się...

w magazynie
129,00 zł

Zestaw Mini Micro Baby Seat pozwoli zamienić dowolną hulajnogę Mini Micro w jeździk Micro 3w1. W zestawie kierownica O-bar oraz siedzisko. 

Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
Pokazuje 1 - 5 dz 5 przedmiotów