Którą hulajnogę Micro wybrać dla dziecka

Wśród bogatej oferty hulajnóg Micro znajdzie się coś dla dziecka w każdym wieku. Aby ułatwić Ci wybór stworzyliśmy listę, w której pokrótce opisane są model hulajnóg, tak abyś nie miał problemów wyborem właściwej hulajnogi. Na poniższej liście podajemy wiek zalecany przez producenta, który jest podawany jedynie w celach orientacyjnych. Jak wszyscy dobrze wiemy, dzieci potrafią się bardzo od siebie różnić. Nie rzadko zdarza się, że 4 latek ma aparycję 5 latka. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, by maluch skorzystał z modelu przeznaczonego dla teoretycznie starszego dziecka. Podobnie, gdy mamy do czynienia z dzieckiem w wieku 6 lat, które jest bardzo drobne, jeżeli tylko jazda na mniejszej hulajnodze jest dla niego wygodna, możemy jeszcze poczekać z przesiadką na większy model. Jeśli masz wątpliwości, jaką hulajnogę wybrać napisz do nas na adres sklep@projektjunior.pl lub zadzwoń pod nr 600 779 897 zawsze chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej hulajnogi.

Jeździk dla dzieci od 1 roku życia

Mini Micro 3w1
Jeździk Mini Micro 3w1 przeznaczony jest dla dzieci już od 1 roku życia. Posiada on siedzisko montowane na wysokości 22cm lub 27cm. Gdy maluch trochę podrośnie, demontujemy siedzisko i przemieniamy jeździk w hulajnogę z kierownicą „O”, a następnie, za sprawą kierownicy „T” dołączonej do zestawu zamienia się w znaną hulajnogę balansową Mini Micro i dostarcz dziecku zabawy aż do 5 roku życia.

Mini 2go
Jeździk Mini2go Micro przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia, siedzisko znajduje się na stałej wysokości 26cm. Jeździk wyposażony jest w duży pojemny koszyk pod siedziskiem, który pomieści masę zabawek i rzeczy niezbędnych małemu podróżnikowi. Po zdemontowaniu pojemnika z siodełkiem jeździk przemienia się w hulajnogę Mini Micro Deluxe z regulowaną rączką, która będzie dostarczać dziecku zabawy aż do 5 roku życia.

Hulajnogi od 2 roku życia

Mini Micro
Mini Micro to pierwsza, trójkołowa hulajnoga dziecięca, która może być używana już od 2 roku życia. Niewielkie rozmiary i waga hulajnogi Mini Micro pozwolą zabrać ją ze sobą wszędzie. Balansowy system skrętu hulajnogi uczy dziecko równowagi. Hulajnoga Mini Micro będzie dostarczać dziecku masę zabawy aż do 5 roku życia.

Hulajnoga od 5 roku życia

Maxi Micro
Hulajnoga trójkołowa Maxi Micro to propozycja dla aktywnego dziecka, które wyrosło już ze swojej hulajnogi Mini Micro lub dopiero zaczyna przygodę z hulajnogą. Przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia i dzięki dużemu zakresowi regulacji wysokości kierownicy starcza, aż do 12 roku życia.

Sprite
Micro Sprite to pierwsza hulajnoga dwukołowa, gdy dziecku znudziła się już jazda na hulajnodze trzykołowej i poszukuje nowych wrażeń to pora na dwukołową hulajnogę Micro Sprite. Hulajnoga Micro Sprite przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia i dzięki limitowi wagowemu do 100kg może być używana nawet przez dorosłego. Jedynym ograniczeniem jest wysokość kierownicy, która zapewnia komfortową jazdę do ok. 12 roku życia.

Hulajnogi od 9 roku życia

Speed+
Hulajnoga dwukołowa speed+ to propozycja dla dzieci od 9 roku życia, duży zakres regulacji kierownicy i limit wagowy do 100kg sprawia, że hulajnoga może być używana także przez dorosłego. System pochłaniania drgań w kołach sprawia, że hulajnoga świetnie się spisuje nawet na nierównym terenie.

Rocket
Dwukołowa hulajnoga Micro Rocket to hulajnoga przeznaczona do zjazdów, jak i do zwykłej codziennej jazdy. Używana może być zarówno przez 9 latka, jak i dorosłego. Szerokie kółka hulajnogi Micro Rocket pozwalają zachować dużą stabilność nawet przy dużych prędkościach.

Flex 145
Hulajnoga Micro Flex 145 posiada wygodny elastyczny podest wykonany z włókna szklanego i drewna, dzięki temu świetnie amortyzuje nierówności terenu. Niewielka waga i duży zakres regulacji wysokości kierownicy sprawia, że hulajnoga może być używana zarówno przez 9 latka, jak i dorosłego.


Komentarze

Skomentuj