Porównanie hulajnogi jeździka Mini Micro 3w1 z Mini2go

Micro w swojej ofercie posiada dwa jeździki, są to Mini Micro 3w1 oraz Mini2go. Oba te pojazdy zamieniają się później w hulajnogę Mini Micro, dzięki czemu pozwalają na korzystanie z nich aż do 5 roku życia. Mimo że ich zastosowanie jest bardzo podobne, różnią się one od siebie i dostarczają dziecku innych wrażeń. Aby pomóc w wyborze idealnego jeździka dla malucha poniżej przedstawiamy dwa modele oraz to, czym się wyróżniają.

Mini Micro 3w1
Jeździk Mini Micro 3w1 może być używany już od 1 roku życia. W jeździku istnieje możliwość zamontowania siodełka na dwóch wysokościach 22 lub 27 cm, pozwala to na dopasowanie wysokości jeździka do potrzeb dziecka. Gdy maluch już podrośnie, możemy zdemontować siedzisko a drążek, który do tej pory służył do kierowani jeździkiem oraz do montowania na nim siedziska, może zostać wykorzystany jako kierownica do pierwszej hulajnogi malucha. Gdy dziecko oswoi się już z hulajnogą, możemy zamontować klasyczną kierownicę w kształcie litery „T”, otrzymując dzięki temu słynną hulajnogę Mini Micro. Jeździk Mini Micro 3w1 jest dostępny w wersji Deluxe oraz wersji Classic. Obie te wersje (poza kwestią wizualną) nie różnią się od siebie, gdy Mini Micro 3w1 jest używana jako jeździk. Różnice pojawiają się dopiero podczas zamiany w hulajnogę. Otrzymujemy w ten sposób albo hulajnogę Mini Micro Deluxe, albo Mini Micro Classic. O różnicach między obiema wersjami możecie przeczytać w artykule Porównanie hulajnogi Mini Micro Deluxe z modelem klasycznym

Mini2go Micro
Jeździk Mini2go dedykowany jest dla dzieci, które ukończyły już 18 miesiąc życia. Jego siedzisko zostało zamontowane na stałej wysokości 26 cm. Po bokach jeździka zostały umieszczone miejsca na nóżki malucha, które pozwalają wygodnie ułożyć się dziecku, gdy jeździk jest pchany przez opiekuna. Pojemny koszyk zamontowany pod siedziskiem pozwala zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy. Gdy maluch już podrośnie, możemy zdemontować siedzisko i w ten sposób zamienić jeździk Mini2go w hulajnogę Mini Micro Deluxe. Jeździk dostępny jest w dwóch wersjach, Mini2go Micro Deluxe oraz Mini2go Micro Deluxe Plus. W tej drugiej wersji do jeździka dostajemy dodatkowo teleskopowy drążek, który pozwala opiekunowi kontrolować pojazd oraz lampkę montowaną albo pod siedziskiem, albo na drążku hulajnogi.

Komentarze

Skomentuj