Porównanie hulajnogi Mini Micro Deluxe z modelem klasycznym

W swojej ofercie Micro ma dostępne dwa rodzaje hulajnogi dla najmłodszych, jest to Mini Micro Deluxe oraz Mini Micro classic, obie przeznaczone są dla dzieci od 2 roku życia oraz obie posłużą do 5 roku. Zarówno jedna, jak i druga hulajnoga zachwyca swoją jakością i precyzją wykonania, ale mimo wszystko są one od siebie różne. Hulajnoga Mini Micro classic jest starszą siostrą hulajnogi Mini Micro Deluxe, w której to zostały wprowadzone poprawki, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo aktywnych maluchów.

Limity wagowe w hulajnogach Mini Micro
Hulajnoga Mini Micro classic posiada limit wagowy do 20kg, a w wersji Deluxe dzięki wzmocnionemu podestowi limit wynosi aż 35kg. Zwiększony limit pozwala aktywnym maluchom cieszyć się hulajnogą Mini Micro, nawet gdy ich waga jest większa, a wzrost ciągle odpowiedni do Mini Micro. Wzmocnienie podestu sprawia też, że hulajnoga jest bardziej wytrzymała.

Hulajnoga z drążkiem regulowanym czy stałym
Hulajnogi Mini Micro w wersji klasycznej mają drążek na stałej wysokości 67cm, natomiast w wersji Deluxe producent wprowadził możliwość płynnej regulacji drążka w zakresie od 49 do 69cm. Drążek na stałej wysokości 67cm może być odrobinę mniej wygodny dla mniejszych dwulatków. Możliwość regulacji wysokości kierownicy w hulajnodze Mini Micro Deluxe pozwala natomiast na precyzyjne dopasowanie hulajnogi do wzrostu dziecka.

Zwiększone bezpieczeństwo
Zarówno hulajnoga Mini Micro Deluxe, jak i jej klasyczna wersja posiadają zabezpieczenie antypoślizgowe. W wersji klasycznej są to wypustki mające zwiększać tarcie, a w wersji Deluxe hulajnoga posiada wykonany z antypoślizgowego sylikonu napis Mini Micro, który nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale także uatrakcyjnia wygląd hulajnogi. W wersji Deluxe firma Micro wprowadziła także odblaskowe naklejki, które mają za zadanie zwiększyć widoczność malucha o zmroku.

Komentarze

Skomentuj