Klakson Micro czerwony

AC4723

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Czerwony klakson Micro to doskonały gadżet, który pozwoli uatrakcyjnić hulajnogę Mini Micro lub Maxi Micro. Montowany jest na miejsce gumowych rączek hulajnogi. Wydaje charakterystyczne trąbiący dźwięk.

59,00 zł

Klakson-trąbka do hulajnogi Mini lub Maxi Micro

Czerwony klakson Micro to połączenie standardowych rączek hulajnogi oraz gadżetu sygnalizującego. Przeznaczony jest wyłącznie do hulajnóg Mini Micro i Maxi Micro. Klakson to doskonały dodatek do hulajnogi dziecka, który nie tylko uatrakcyjni wygląd hulajnogi, ale także dostarczy masę radości z trąbienia. Dźwięk klaksonu jest głośny i bardzo wyraźny dlatego sprawdzi się on także, jako sygnalizator, który dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo dziecka na drodze lub ścieżce rowerowej.

Montaż klaksonu jest bardzo prosty, wystarczy ściągnąć rączki hulajnogi i na ich miejsce umieścić rączkę z gumową kulką oraz rączkę w kształcie trąbki. Należy pamiętać, żeby w rączce w kształcie trąbki umieścić przed zamontowaniem piszczałkę dołączoną w zestawie. Klakson wyda dźwięk po każdym naciśnięci gumowej kulki.

Klakson jest świetnym pomysłem na prezent do hulajnogi, a jego zakup może być doskonałą okazją do wymiany wyeksploatowanych już rączek hulajnogi.
ModelKlakson Micro
Kolorczerwony

Related Products