Hulajnoga Maxi Micro Deluxe szokująco różowa

Nowy produkt

Różowa trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe stworzona została dla dzieci od 5 roku życia. Jest ona następczynią hulajnogi Mini Micro Deluxe. Dzięki dużemu zakresowi regulacji wysokości kierownicy (od 67cm do 91cm) oraz limitowi wagowemu aż do 70 kg może być używana do około 12 roku życia. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe stworzona została przez specjalistów przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki czemu jest ona niezwykle trwała i bezpieczna dla dziecka. Antypoślizgowy podest z napisem Micro dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Szeroka gama kolorystyczne pozwoli znaleźć hulajnogę dla każdego malucha.

599,00 zł

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe to następczyni słynnej hulajnogi Mini Micro Deluxe. Polecana jest dla dzieci od 5 roku życia, lecz 4-latek także sobie z nią poradzi :) Dzięki dużej regulacji drążka z powodzeniem może być używana do około 12 roku życia. Następnie dziecko gotowe jest przesiąść się na hulajnogę Micro Speed+ lub Micro Flex 145. Alternatywną hulajnogą dla maluchów, których znudziła już trójkołowa wersja hulajnogi, jest dwukołową hulajnogę Micro Sprite również przeznaczona od 5 roku życia.
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe - następczyni Mini Micro

Konstrukcja hulajnogi Maxi Micro Deluxe polega na umieszczeniu z przodu dwóch kół oraz jednego (podwójnego) z tyłu sprawia, że hulajnoga jest bardzo stabilna, a jazda na niej bezpieczna. Opatentowany mechanizm skrętu na zasadzie balansowania ciałem rozwija u dzieci zmysł równowagi, hulajnogi z takim systemem skrętu nazywane są hulajnogami balansowymi. Taki system kierowania hulajnogą jest także bardzo intuicyjny dlatego dzieci z taką łatwością uczą się jeździć lub kontynuują jazdę na hulajnodze Maxi Micro Deluxe. Regulowana wysokość kierownicy od 67 do 91 cm pozwala dostosować hulajnogę do aktualnego wzrostu dziecka. Szeroki podest sprawia, że stopy dziecka mieszczą się na nim bez problemu. Jest on także nisko zawieszony, dlatego odpychanie nie sprawia żadnej trudności.

Hulajnogę Maxi Micro Deluxe od wersji klasycznej wyróżnia:

  • anodowany, metaliczny kolor drążka kierownicy
  • podwyższone max. obciążenie do 70 kg
  • odblaskowe naklejki z tyłu podestu
  • zabezpieczenie antypoślizgowe podestu w formie silikonowego napisu
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Trwała i bezpieczna hulajnoga trójkołowa

Koła hulajnogi Maxi Micro Deluxe wykonane zostały z poliuretanu i są wyjątkowo trwałe, a mechanizm jezdny, w którym zastosowano łożyska bardzo cichy. Hamulec w hulajnodze Maxi Micro Deluxe został umieszczony w tylnym kole i jest on uruchamiany piętą. Wykonany jest z tworzywa połączonego z aluminium. Kierownica wyposażona jest w gumowe uchwyty z poszerzonymi końcówkami, które w każdej chwili można wymienić na klakson montowany na ich miejsce. Okrągłe końcówki chwytów chronią dłonie dzieci przed otarciami. Guma, z której wykonano rączki nie zawiera toksycznych substancji. Podest hulajnogi Maxi Micro Deluxe wykonany jest z elastycznego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym dlatego bardzo dobrze absorbuje drgania z podłoża. Napis Maxi Micro na podeście spełnia rolę zabezpieczenia antypoślizgowego. Aby dziecko było właściwie chronione podczas jazdy powinno posiadać kask i ochraniacze.

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Lekka i kompaktowa hulajnoga dziecięca

Kompaktowe wymiary hulajnogi Maxi Micro Deluxe sprawiają, że bez problemu zmieści się on w bagażniku samochodowym lub pod wózkiem młodszego rodzeństwa. Hulajnogę składa się poprzez rozłączenie kierownicy i podestu. Zabezpieczenie przygotowano w ten sposób, aby dziecko nie mogło z łatwością rozłączyć hulajnogi, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Jest lekka – waży zaledwie 2,5 kg. Jej wagę docenią rodzice i dzieci. Drążek hulajnogi możemy zabezpieczyć i ozdobić stosując rękaw na kierownicę. Aby hulajnoga Mini Micro była jeszcze bardziej mobilna warto nabyć pasek do noszenia hulajnogi na wypadek potrzeby niesienia jej podczas spaceru

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Wielokrotnie nagradzana hulajnoga dla dzieci

Hulajnogi Maxi Micro Deluxe były wybierane zabawkami roku kilkukrotnie w różnych krajach. Zyskała ona wiele pozytywnych opinii rodziców oraz jest laureatem wielu nagród. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe tworzona była przez specjalistów w branży oraz lekarzy i została stworzona z myślą o starszych dzieciach oraz przedszkolakach. Użyte w tej hulajnodze materiały i sprawdzona technologia sprawiają, że hulajnoga jest niezwykle trwała, a przede wszystkim bezpieczna. Szwajcarska jakość została potwierdzona wieloma certyfikatami oraz znakiem jakości GS TÜV Rheinland.

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Hulajnoga, która bawi i uczy

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe jest dla dziecka doskonałą formą zabawy. Korzystając z hulajnogi, dzieci dbają o swój rozwój psychoruchowy, a przy tym zużywają nadmiar energii w zdrowy i bezpieczny sposób. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe zaprojektowana jest tak, że zarówno doświadczone w sportach ruchowych dzieci, jak i te dopiero zaczynające swoją przygodę z hulajnogą świetnie sobie na niej radzą. Maxi Micro rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy dziecka. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe zapewni dziecku wiele godzin świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Hulajnogę warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria takie jak rękaw na kierownicę, dzwonek, pokrowiec na bidon, torebkę lub plecak, nakładki na koła lub wstążki i wiatraczki, które zapewnią jeszcze więcej frajdy i pozwolą spersonalizować hulajnogę.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze hulajnogi dla dziecka przeczytaj Którą hulajnogę Micro wybrać dla dziecka? na naszym blogu lub napisz do nas
ModelMaxi Micro Deluxe
Kolorróżowy
Zalecany wiekod 5 lat
Maksymalne obciążenie70 kg
Sposób składaniakierownica rozłączana od podestu za pomocą przycisku
Średnice i rodzaj kółprzednie: 120 mm, tylne: 80 mm, wykonane z poliuretanu
Regulacja wysokości kierownicyod 67 do 91 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)14 x 33 cm, elastyczne tworzywo
Wymiary (wys. x szer. x dł.)67 / 91 x 24 (koła) 26 (kierownica) x 57 cm
Materiał wykonaniapodest (tworzywo wzmocnione włóknem szklanym) , koła (poliuretan), kierownica (aluminium)
Waga2,5 kg

Related Products