Wózek Micro Trike biały

TR0001

Nowy produkt

Micro Trike to niezwykły produkt służący do przewożenia dzieci. W odróżnieniu od ciężkich wózków dziecięcych Micro Trike jest niezwykle lekki i kompaktowy, po złożenie bez problemu mieści się do bagażnika samochodu, a w mieszkaniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Aluminiowa rama Micro Trike jest w stanie wytrzymać obciążenia do 20 kg, a przy tym waży zaledwie 2,2 kg. Micro Trike może być używany już od 18 miesiąca życia.

339,00 zł

Lekki i kompaktowy wózek dziecięcy
Micro Trike jest składany w prosty sposób do wyjątkowo małych wymiarów. Bez problemu zmieści się wszędzie tam gdzie na zwykły wózek nie ma miejsca. Swoją wyjątkowo niską wagę (2,2 kg) Micro Trike zawdzięcza ramie wykonanej z wysokiej klasy aluminium.

Zwinny i wygodny
Micro Trike wyposażony jest w ergonomiczne siedzisko, które zapewnia dziecku komfort nawet na bardzo długim spacerze. Możliwość płynnej regulacji podnóżka oraz drążka sterującego sprawia, że jesteśmy wstanie dopasować wózek do potrzeb naszych i dziecka. Micro Trike sterowany jest za pomocą jednego przedniego koła, takie rozwiązanie sprawia, że wózek jest niezwykle zwrotny.

Bezpieczny wózek miejski
Szeroko rozstawione tylne kółka wózka Micro Trike zapewniają mu wysoką stabilność, co czyni go bardzo bezpiecznym. Dzięki zastosowaniu miękkich kółek o średnicy 110 mm Micro Trike doskonale sobie radzi nawet na nierównych chodnikach. Micro Trike to doskonały wózek miejski, jest lekki, kompaktowy i zwrotny to wszystko czyni go idealnym do miasta.
ModelMicro Trike
Kolorbiały
Zalecany wiekod 18 miesięcy
Maksymalne obciążenie20 kg
Sposób składaniaCałość składana na płasko
Średnice i rodzaj kół110 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 68 do 97 cm
Wymiary (wys. x szer. x dł.)97 x 52 x 77 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)12 x 52 x 77 cm
Waga2,2 kg
Regulacja siedziskastała wyskość 40 cm
Materiał ramyaluminium

Related Products