Hulajnoga Micro Metropolitan Black

Nowy produkt

Jeśli chcesz naprawdę szybko dojechać do pracy lub szkoły, albo po prostu wyjechać na spacer, to nowa hulajnoga Micro Metropolitan jest do tego idealna. Duże twarde i dobrze łożyskowane koła, nisko zawieszony deck oraz wygięta kierownica nadają hulajnodze sportowy charakter i czynią ją szybszą od innych hulajnóg. Hulajnoga składa się bardzo łatwo a do tego waży tylko 4,9kg, więc jest bardzo kompaktowa i łatwa do transportu czy schowania. Micro Metropolitan Black wyposażona jest w reflektor zamontowany w drążku, dzięki któremu będziesz lepiej widoczny, a Twoja trasa będzie doskonale oświetlona. Potrzebujesz jedynie dwóch baterii AAA tzw. małe paluszki i możesz cieszyć się jazdą niezależnie czy dzień czy noc. Reflektor może świecić światłem ciągłym oraz migającym.

948,99 zł

Hulajnoga Micro Metropolitan Black 

Micro Metropolitan Black to innowacja od szwajcarskiej firmy Micro. Hulajnoga bardzo inspirowana popularnym modelem Micro White/Black. Stworzona dla młodzieży jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu do szkoły czy pracy. Lekka, składana i prosta w obsłudze. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 79 do 107 cm. Duże koła o średnicy 200 mm zapewniają stabilność podczas jazdy i umożliwiają szybką jazdę bez zbędnego wysiłku.

Składana do kompaktowych rozmiarów

Micro Black jest bardzo łatwa do złożenia. Posiada regulowany i składany drążek kierownicy, który pozwala złożyć hulajnogę do bardzo mniejszych rozmiarów. Zajmuje wtedy ona naprawdę mało miejsca, można ją spakować do autobusu lub samochodu. Hulajnoga posiada także składany podnóżek dla łatwiejszego parkowania.

Stylowy, futurystyczny wygląd

Hulajnoga Micro Metropolitan Black w pełni bezpieczna, ponieważ pracowali and nią grupa inżynierów czy też lekarzy. Jest aluminiowa, niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Posiada duży regulacji kierownicy, który pozwala na wygodną jazdę osobom wysokim. Hulajnogę składa się łatwo lecz podwójny mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Zrobiona jest ż bardzo wytrzymałych i mocnych materiałów. Daje to pewność że produkt jest znajwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i nagrodami.

ModelMicro Urban
Kolorczarny
Zalecany wiekod 12 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładany podest
Średnice i rodzaj kół200 / 200 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicy79 - 107 cm
HamulecTylny hamulec typu "kontra"
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)14 x 55 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)79 / 107 x 52 (kierownica) x 91 cm
Materiał wykonaniaAluminium
Waga4,9 kg

Related Products