Hulajnoga Micro MX Freeride niebiesko-czarna

SA0146

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Micro Mx Freeride to wyczynowa hulajnoga dwukołowa zaprojektowana przez riderów dla riderów. Dzięki szerokim kółkom hulajnoga Mx Freeride sprawdzi się podczas zwykłej jazdy po mieście, pozwoli poczuć ogromną prędkość, a także będzie idealna do wykonywania ewolucji w skateparku. Została opracowana dla ludzi odważnych, lubiących szybką jazdę i dobrą zabawę. Przez swoją zwinność genialnie sprawdzi się w ciasnych zakrętach. Pokochają ją, również downhill'owcy. Hulajnoga posiada sztywną kierownicę, dzięki czemu jest odporna na duże przeciążenia. Dzięki stalowej kierownicy oraz wytrzymałemu aluminiowemu podestowi hulajnoga Mx Freeride jest wprost stworzona do ekstremalnego użytku ulicznego. 

619,00 zł

Dwukołowa hulajnoga wyczynowa Micro Mx Freeride przeznaczona jest dla młodzież i dorosłych. Używana może być już od 9 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Sprite lub trójkołowa hulajnoga Maxi Micro. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Hulajnoga do zadań ekstremalnych
Micro Mx Freeride to wielowymiarowa hulajnoga, która sprawdzi się do codziennej jazdy miejskiej, ale swoje prawdziwe oblicze odkrywa dopiero w skateparku. Dzięki solidnej, sztywnej kierownicy wykonanej ze stali oraz lekkiemu aluminiowemu podestowi hulajnoga jest w stanie wytrzymać naprawdę ogromne przeciążenia. Duże 120 mm kółka o szerokości 64 mm pozwalają osiągać ogromne prędkości. Szerokie koła ułatwiają również manewrowanie hulajnogą i zwiększają jej stabilność oraz przyczepność.

Najlepsze materiały
Hulajnoga posiada stalową kierownicę i podest wykonany z charakteryzującego się wysoką wytrzymałością stopu aluminium 6062. Waży zaledwie 4,9 kg, a kierownica znajduje się na wysokości 76 cm, takie ustawienie jest optymalne podczas wykonywania tricków. Rączki wykonane są z antypoślizgowej gumy, co zapewnia nam pewny chwyt i większy komfort podczas wykonywania ewolucji w skateparku. Dla większego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, podest pokryty jest antypoślizgową okleiną.

Bezpieczna i solidna hulajnoga wyczynowa
Hulajnoga Mx Freeride została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i riderów, dlatego mamy pewność, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Aluminiowy niezwykle wytrzymały podest umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Aby uzyskać bardziej kompaktowe wymiary hulajnogi należy odkręcić kierownicę od podestu. Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia daje pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zawsze należy jeździć na hulajnodze w kasku i ochraniaczach.

Micro Mx Freeride, czyli hulajnoga dla lubiących adrenalinę
Hulajnoga Mx Freeride właściwie używana dostarczy masy radości zarówno młodzieży, jak i dorosłym. Świetnie sprawdza się do agresywnej jazdy miejskiej i jako transport do szkoły lub pracy. Na pewno zapewni masę atrakcji zarówno dla nastolatka, jak i dorosłego. Dzięki szerokim kołom hulajnoga Micro Mx Freeride idealnie nadaje się do osiągania ogromnych prędkości. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelMX Freeride Street
Kolorczarno-niebieski
Zalecany wiekod 9 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaodkręcana kierownica
Średnice i rodzaj kół120 / 120 mm, szerokość 64 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicystała wysokość 77 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)11 x 35 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)77 x 11 (podest) 47 (kierownica) x 68 cm
Waga4,9 kg

Related Products