Hulajnoga Micro Flex 200 kremowa

SA0176

Nowy produkt

Hulajnoga dwukołowa Micro Flex 200 jest jedną z większych w rodzinie Micro. Doskonale sprawdzi się zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. W przypadku dzieci może być używana już od 12 roku życia. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu do szkoły czy pracy. Lekka, składana i prosta w obsłudze. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 72 do 103 cm. Dzięki elastycznemu podestowi świetnie sprawdzi się na nierównym terenie. Duże koła o średnicy 200 mm zapewniają stabilność i umożliwiają szybką jazdę bez zbędnego wysiłku.

898,99 zł

Dwukołowa hulajnoga Micro Flex 200 przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed + lub Micro Rocket. Micro w swojej ofercie posiada także hulajnogi trzykołowe dla młodzieży i dorosłych np. Kickboard Compact lub Kickboard Monster W naszym sklepie można dodatkowa zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Lekka i wygodna hulajnoga dwukołowa
Hulajnoga Micro Flex 200 wykonana została z aluminium, podest jest natomiast drewniany wzmocniony dodatkowo włóknem szklanym. Hulajnoga waży 4,7 kg. Posiada szeroki i długi podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym umożliwiający wygodne ustawienie stóp. Koła średnicy 200 mm powodują, że jedno odepchnięcie pozwala na przejechanie sporego dystansu, ponadto zapewniają one stabilność i wysoki komfort podczas jazdy. Dzięki niewielkiej wadze i dużemu zakresowi regulacji kierownicy może być używana już od 12 roku życia.

Hulajnoga z elastycznym podestem
Hulajnoga swoją nazwę zawdzięcza podestowi, który wykonany jest z połączenia drewna i włókna szklanego, przez co jest elastyczny. Stojąc na tej hulajnodze, czujemy jak podest delikatnie ugina się pod naszym ciężarem. Elastyczny podest hulajnogi w znacznie mniejszym stopniu przenosi drgania z podłoża niż sztywny, aluminiowy podest. Rozwiązanie to poprawia komfort jazdy, szczególnie po nierównej nawierzchni.

Miejska hulajnoga dla każdego
Wysokość kierownicy jest regulowana od 72 do 103 cm, co pozwala dostosować ją do wzrostu użytkownika. Gąbkowe, miękkie rączki są bardzo wygodne, ich poszerzone końcówki zapobiegają otarciom dłoni. Można je złożyć i przypiąć równolegle do drążka dzięki specjalnym uchwytom. Hamulec przy tylnym kole daje pewność bezpiecznego panowania nad hulajnogą. Ponadto spełnia on również role błotnika. Hulajnoga posiada także składany podnóżek dla łatwiejszego parkowania.

Kompaktowa i łatwa do złożenia
Micro Flex 200 jest bardzo łatwa w obsłudze. Z jej złożeniem poradzi sobie nawet dziecko. Regulowany i składany drążek kierownicy oraz odpinane uchwyty kierownicy pozwalają złożyć hulajnogę do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo ją spakować do autobusu lub samochodu. Jeżeli chcemy zwiększyć mobilność hulajnogi, warto zaopatrzyć się dodatkowo w pasek lub torbę do przenoszenia hulajnogi dwukołowej.

Hulajnoga stworzona przez specjalistów
Hulajnoga Micro Flex 200 została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. Aluminiowa niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Duże koła sprawiają, że tą hulajnogą możemy pokonywać naprawdę duże dystanse. Hulajnogę składa się bardzo prosto, lecz podwójny mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami.

Gwarancja dobrej zabawy
Micro Flex 200 to hulajnoga dla młodzieży i dorosłych. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelMicro Flex 200
Kolorbiały
Zalecany wiekod 12 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół200 / 200 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 72 do 103 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)13,5 x 35 cm, elastyczny kompozyt
Wymiary (wys. x szer. x dł.)73 / 103 x 38 (kierownica) x 90 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)30 x 13,5 x 75 cm
Waga4,7 kg

Related Products