Hulajnoga Micro Speed+ czarno-pomarańczowa

SA0121

Nowy produkt

Micro Speed+ Black & Orange to hulajnoga dwukołowa dla młodzieży i dorosłych. Dzięki swojej konstrukcji i niewielkiej wadze może być używana już od 9 roku życia. Świetnie sprawdzi się jako środek transportu do szkoły czy pracy. Bardzo lekka, składana i prosta w obsłudze. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 67 do 96 cm. Koła o średnicy 145 mm wyposażone są w unikalny system absorbowania drgań przenoszonych z nawierzchni.

699,00 zł

Dwukołowa hulajnoga Micro Speed+ przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 9 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Sprite lub trójkołowa hulajnoga Maxi Micro. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Hulajnoga, która absorbuje drgania
Hulajnoga Micro Speed + wykonana jest z aluminium, co powoduje, że jest bardzo lekka. Posiada szeroki i długi podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym umożliwiający wygodne ustawienie stóp. Koła hulajnogi Micro Speed + mają średnicę 145 mm, a unikalny systemem absorbujący wstrząsy pozwala na jazdę nawet po nierównej nawierzchni. Mechanizm jezdny jest bardzo cichy, dzięki zastosowaniu łożysk. Gąbkowe, miękkie rączki hulajnogi są bardzo wygodne, ich poszerzone końcówki zapobiegają otarciom dłoni. Można je złożyć i przypiąć równolegle do drążka dzięki specjalnym uchwytom.

Szybka hulajnoga do jazdy po mieście
Dwukołowa hulajnoga Micro Speed+ przeznaczona jest do szybkiego poruszania w warunkach miejskich. Może być używana już od 9 roku życia i nie ma górnych ograniczeń wiekowych. Koła średnicy 145 mm z systemem absorbującym wstrząsy sprawiają, że jest jedną z najszybszych i najwygodniejszych hulajnóg Micro. Nowoczesny, futurystyczny design sprawia, że hulajnoga Speed+ jest wyjątkowa. Hamulec przy tylnym kole daje pewność bezpiecznego panowania nad hulajnogą. Ponadto spełnia on również role błotnika.

Wygodna i mobilna hulajnoga dwukołowa
Hulajnoga Micro Speed+ posiada regulacje kierownicy w zakresie od 67 do 97 cm, a dzięki aluminiowej konstrukcji jej waga to zaledwie 3,75 kg. Składany drążek kierownicy oraz odpinane rączki pozwalają bardzo szybko złożyć hulajnogę do kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu zajmuje ona naprawdę mało miejsca, łatwo ją spakować do autobusu lub samochodu. Bez problemu powinna także zmieścić się do szkolnej szafki. Hulajnoga posiada także składany podnóżek dla łatwiejszego parkowania. Jeżeli chcemy zwiększyć mobilność hulajnogi, warto zaopatrzyć się dodatkowo w pasek lub torbę do przenoszenia hulajnogi dwukołowej.

Bezpieczna i solidna
Hulajnoga Micro Speed + została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. Aluminiowa niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Hulajnogę składa się bardzo prosto, lecz podwójny mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. Jest to bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia daje pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zawsze należy jeździć na hulajnodze w kasku i ochraniaczach.

Micro Speed+ czyli hulajnoga dla każdego
Micro Speed+ to hulajnoga dla starszych dzieci i młodych duchem dorosłych. Sprawdzi się jako środek transportu do szkoły lub pracy. Wygodny systemowi składania oraz kompaktowe rozmiary pozwalają bez problemu zmieścić ją w szkolnej szafce lub pod biurkiem w pracy. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelMicro Speed+
Kolorczarno-pomarańczowy
Zalecany wiekod 9 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół145 / 145 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 67 do 96 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)12 x 34 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)67 / 96 x 38 (kierownica) x 77 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)28 x 12 x 67 cm
Waga3,75 kg

Related Products