Hulajnoga Micro Cruiser czarna

SA0201

Nowy produkt

Czarna hulajnoga Micro Cruiser to hulajnoga dwukołowa przeznaczona dla dzieci od 5 do 10 roku życia. Aluminiowa rama tej hulajnogi sprawia, że waży ona jedynie 4,5 kg. Podest hulajnogi posiada antypoślizgowy materiał dzięki któremu zapewnia bezpieczeństwo, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Płynna regulacja kierownicy w zakresie od 60 do 88 cm oraz możliwość regulacji kąta nachylenia kierownicy pozwoli precyzyjnie dopasować hulajnogę do potrzeb dziecka. Duże 200 mm koła sprawdzą się nie tylko na równym terenie.

679,00 zł

Hulajnoga Micro Cruiser to następczyni hulajnogi Mini Micro Deluxe, lecz gdy maluch nie jest jeszcze gotowy na hulajnogę dwukołową zalecamy trzykołową hulajnogę Maxi Micro Deluxe. Alternatywą dla tej hulajnogi jest Micro Sprite. Dla starszych dzieci lub nastolatków przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed+ lub hulajnoga Micro Flex 145.

Niezwykła hulajnoga dwukołowa

Hulajnoga dwukołowa Micro Cruiser posiada szeroki i długi podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym umożliwiający wygodne ustawienie obu stóp. Micro Cruiser to aluminiowa hulajnoga przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Posiada ona niezwykłą kierownicę wyglądem przypominającą kierownice choppera. Czarne gumowe rączki zapewniają pewny chwyt, a dzięki poszerzonym końcom zapobiegają zsuwaniu się rąk z kierownicy. Mocny hamulec przy tylnym kole daje pewność bezpiecznego panowania nad hulajnogą, spełnia on także rolę błotnika. Przednie koło także posiada błotnik, który można w każdej chwili zdemontować. Aby dziecko było właściwie chronione podczas jazdy powinno posiadać kask i ochraniacze.

Wygodna i kompaktowa hulajnoga dziecięca

Płynna regulacja wysokość kierownicy w zakresie od 60 do 88 cm oraz możliwość regulacji kąta nachylenia kierownicy pozwala na precyzyjne dopasowanie hulajnogi do potrzeb dziecka. Hulajnoga Micro Cruiser można w bardzo szybki i prosty sposób złożyć i rozłożyć. Wystarczy jedynie odciągnąć blokadę i wcisnąć jeden przycisk by zmniejszyć jej wymiary. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo ją spakować do autobusu lub samochodu. Bez problemu powinna także zmieścić się do szkolnej szafki.

Szybka i solidna hulajnoga na lata

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów hulajnoga Micro Cruiser wytrzyma nawet bardzo intensywne użytkowanie i będzie mogła posłużyć młodszemu rodzeństwu. Koła tej hulajnogi mają średnice 200 mm dzięki czemu bez problemu poradzą sobie na nierównym terenie i pozwolą osiągnąć ogromne prędkości. Nisko zawieszony podest sprawia, że dziecko nie męczy się podczas jazdy na hulajnodze. Koła wykonane zostały z poliuretanu są trwałe, a mechanizm jezdny, w którym zastosowano łożyska jest bardzo cichy. Hulajnoga posiada składany podnóżek. Ta niepozorna hulajnoga przyjmuje obciążenie do 100 kg dlatego bez problemu może na niej jeździć nawet osoba dorosła.

Trwała i bezpieczna hulajnoga dwukołowa

Hulajnoga Micro Cruiser została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. System składania hulajnogi Micro Cruiser jest bardzo prosty. Podwójne zabezpieczenie dba aby, hulajnoga nie złożyła się podczas jazdy. Do produkcji hulajnogi użyto najwyższej jakości materiałów i sprawdzonych technologii, dzięki temu zyskujemy pewność, że Hulajnoga Micro Cruiser to produkt z najwyższej półki.

Rozwój przez zabawę

Hulajnoga Micro Cruiser zachęca nie tylko do ruchu, ale również pomaga w prawidłowym rozwoju. Dziecko korzystając z hulajnogi doskonale rozwija się ruchowo, a przy tym zużywa nadmiar energii w zdrowy i bezpieczny sposób. Hulajnoga zaprojektowana jest tak, że dziecko bez trudu się na niej porusza przy okazji świetnie się bawiąc. Rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy dziecka. Hulajnoga Micro Cruiser to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz. Jeżeli tylko chcemy uatrakcyjnić hulajnogę w każdej chwili możemy wzbogacić ją o dodatkowe akcesoria takie jak dzwonek, pokrowiec na bidon oraz torebkę lub plecak.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze hulajnogi dla dziecka przeczytaj Którą hulajnogę Micro wybrać dla dziecka? na naszym blogu lub napisz do nas
ModelMicro Cruiser
Kolorczarny
Zalecany wiekod 5 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół200 / 200 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 60 do 88 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)11 x 30 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)67 / 88 x 49,5 (kierownica) x 86 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)33,5 x 49,5 x 73 cm
Waga4,5 kg

Related Products