Hulajnoga Kickboard Micro Compact 2w1 czarny

Nowy produkt

Micro Kickboard Compact to trójkołowa hulajnoga dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zalecana jest od 9 roku życia. Jazda na tym kickboardzie dostarcza masę radości i jest komfortowa. Skręcanie odbywa się za pomocą balansu ciała, co daje nam przyjemne odczucia podczas jazdy. Kickboarda można łatwo i szybko złożyć do małych rozmiarów. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 70 do 100 cm. Wyposażony został w dwa rodzaje kierownicy: standardową w kształcie litery T oraz joystic.

879,00 zł

Trójkołowy kickboard Micro Compact przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 9 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed + lub Micro Rocket. Micro w swojej ofercie posiada także hulajnogi dwukołowe dla młodzieży i dorosłych np. Micro White lub Micro Flex 200 W naszym sklepie można dodatkowa zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Komfortowa hulajnoga trójkołowa
Hulajnoga Micro Kickboard Compact jest wykonany z aluminium, co powoduje, że mimo swojego rozmiaru jest bardzo lekka (4,2 kg). Posiada długi podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym umożliwiający wygodne ustawienie stóp. Podest wykonany został z aluminium i zawieszony jest na wysokości 8,5 cm. Nisko zawieszony podest powoduje, że jazda mniej nas męczy, dodatkowo odciążane są plecy i kręgosłup. Mechanizm jezdny kickboarda jest bardzo cichy, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy łożysk.

Micro Kickboard, czyli trójkołowa hulajnoga
Hulajnoga ma zamontowane dwa koła z przodu, co daje większą stabilność. Koła mają średnicę 120 mm, co umożliwia komfortową jazdę nie tylko na równym terenie. Kółka wykonane zostały z najwyższej jakości poliuretanu, co zapewnia ich trwałość na lata. Zastosowanie systemu łożysk maszynowych powoduje, że kickboard porusza się bardzo cicho. Hamulec przy tylnym kole daje nam możliwość wygodnego i bezpiecznego panowania nad hulajnogą, pełni również funkcje błotnika.

Kickboard 2w1, czyli dwie kierownice w zestawie
Hulajnoga Micro Kickboard Compact w zestawie ma dwie końcówki drążka. Można nią sterować za pomocą joysticka, jak i klasyczną końcówką w kształcie litery T. Zarówno rączki z klasycznym zakończeniem, jak i joystick stworzone zostały z atestowanego tworzywa. Rączki w kierownicy zakończone są w sposób, który ma za zadanie eliminować otarcia dłoni i zapewniać pełen komfort użytkowania hulajnogi. Duży zakres regulacji kierownicy w zakresie od 70 do 100 cm pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom.

Hulajnoga składana do kompaktowych rozmiarów
Micro Kickboard Compact posiada prosty i szybki mechanizm składania. Kickboarda składa się za pomocą łatwej w obsłudze obejmy z zabezpieczeniem, wystarczy tylko pociągnąć obejmę do góry i złożyć drążek. Mechanizm został tak skonstruowany, aby nie było możliwości przypadkowego złożenia hulajnogi podczas jazdy, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Taki system pozwala zmniejszyć rozmiary kickboarda do bardziej kompaktowych. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo go nieść lub spakować do samochodu.

Bezpieczna i solidnie wykonana
Micro Kickboard Compact została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. Aluminiowa niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Hulajnogę składa się bardzo prosto, a mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami.

Aktywny wypoczynek
Micro Kickboard Compact to hulajnoga dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelKickboard Compact
Kolorczarny
Zalecany wiekod 9 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół120 / 120 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 70 do 100 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)10/13 x 35 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)70 / 100 x 33 (kierownica) x 67 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)19 x 33 x 67 cm
Istotne cechydwa zakończenia drążka kierownicy: T-bar oraz joystic
Waga4,2 kg

Related Products