Hulajnoga Kickboard Micro Original 2w1 srebrny

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Micro Kickboard Original to trójkołowa, hulajnoga dla młodzieży oraz dorosłych. Zalecana jest od 12 roku życia. Dzięki elastycznemu podestowi jazda na tym kickboardzie to czysta przyjemność. Skręcanie odbywa się za pomocą balansu ciała, co daje nam przyjemne odczucia podczas jazdy. Kickboarda można w łatwy i szybki sposób złożyć do bardzo kompaktowych rozmiarów. Duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 70 do 100 cm pozwala go idealnie dopasować do naszych potrzeb. Kickboard wyposażony został w dwa rodzaje kierownic: standardową w kształcie litery T oraz joystic.

899,00 zł

Trójkołowy kickboard Micro Orginal przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed + lub Micro Rocket. Micro w swojej ofercie posiada także hulajnogi dwukołowe dla młodzieży i dorosłych np. Micro White lub Micro Flex 200 W naszym sklepie można dodatkowa zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Komfortowa jazda na Kickboardzie
Kickboardem Micro Original sterujemy za pomocą balansu ciałem, co jest bardziej intuicyjne i zdecydowanie zwiększa przyjemność z jazdy. Hulajnoga Micro Kickboard Original posiada podest wykonany z drewna wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia materiałów hulajnoga ma lepszą amortyzację, co pozwala na jazdę nawet po trudnym terenie. Szeroki podest Kickboarda pozwala na położenie obu stóp, co daje nam większy komfort jazdy. Dodatkowo na podeście znajduje się antypoślizgowa wykładzina, która zwiększa przyczepność.

Micro Kickboard, czyli hulajnoga trójkołowa
Hulajnoga ma zamontowane dwa koła z przodu, co daje większą stabilność. Koła mają średnicę 120 mm oraz 100 mm (tylne) co umożliwia komfortową jazdę oraz osiąganie ogromnych prędkości. Wykonane zostały z najwyższej jakości poliuretanu, co zapewnia im trwałość. Zastosowanie systemu łożysk maszynowych powoduje, że hulajnoga trójkołowa Micro porusza się bardzo cicho i płynnie. Hamulec przy tylnym kole daje nam możliwość wygodnego i bezpiecznego panowania nad hulajnogą, pełni również funkcje błotnika.

Kickboard 2w1, czyli dwie kierownice w zestawie
Hulajnoga Micro Kickboard Original w zestawie ma dwie końcówki drążka. Można nią sterować za pomocą joysticka, jak i klasyczną końcówką w kształcie litery T. Zarówno rączki z klasycznym zakończeniem, jak i joystick stworzone zostały z atestowanego tworzywa. Rączki w kierownicy zakończone są w sposób, który ma za zadanie eliminować otarcia dłoni i zapewniać pełen komfort użytkowania hulajnogi. Duży zakres regulacji kierownicy pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom.

Hulajnoga składana do kompaktowych rozmiarów
Micro Kickboard Original posiada prosty i szybki mechanizm składania. Kickboarda składa się za pomocą łatwej w obsłudze obejmy z zabezpieczeniem, wystarczy tylko pociągnąć obejmę do góry i złożyć drążek. Mechanizm został tak skonstruowany, aby nie było możliwości przypadkowego złożenia hulajnogi podczas jazdy, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Taki system pozwala zmniejszyć rozmiary kickboarda do bardziej kompaktowych. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo go nieść lub spakować do samochodu.

Bezpieczna i solidnie wykonana hulajnoga trójkołowa
Micro Kickboard Original został stworzony przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczny. Aluminiowa niezwykle wytrzymała i lekka konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Hulajnogę składa się bardzo prosto, a mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami.

Aktywny wypoczynek
Micro Kickboard Original to hulajnoga dla młodzieży i dorosłych. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelKickboard Original
Kolorsrebrny
Zalecany wiekod 12 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół120 / 100 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 70 do 100 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)10/14 x 45 cm, elastyczny kompozyt
Wymiary (wys. x szer. x dł.)70 / 100 x 33 (kierownica) x 74 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)17 x 33 x 74 cm
Istotne cechydwa zakończenia drążka kierownicy: T-bar oraz joystic
Waga4,2 kg

Related Products