Hulajnoga Kickboard Micro Monster 2w1 szary

Nowy produkt

Micro Kickboard Monster w kolorze szarym to trójkołowa hulajnoga dla młodzieży oraz dorosłych. Zalecamy ją od 12 roku życia. Kickboard Monster łączy w sobie to, co najlepsze z hulajnogi Micro Kickboard Original oraz Micro Rocket. Elastyczny podest wykonany z drewna wzmocnionego włóknem szklanym oraz szerokie koła sprawiają, że jazda na tym „potworze” to czysta przyjemność. Skręcanie odbywa się za pomocą balansu ciała, co daje nam przyjemne odczucia podczas jazdy. Składana i prosta w obsłudze. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 70 do 100 cm. Kickboard wyposażony został w dwa rodzaje kierownic: standardową w kształcie litery T oraz joystic.

1 199,00 zł

Trójkołowy kickboard Micro Monster przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed + lub Micro Rocket. Micro w swojej ofercie posiada także hulajnogi dwukołowe dla młodzieży i dorosłych np. Micro White lub Micro Flex 200 W naszym sklepie można dodatkowa zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Komfortowy i łatwy obsłudze Kickboard
Kickboardem Micro Monster steruje się za pomocą balansu ciała, co jest bardzo intuicyjne i niezwykle wygodne. Hulajnoga Micro Monster posiada podest wykonany z drewna wzmacnianego włóknem szklanym, takie połączenie powoduje, że hulajnoga ma lepszą amortyzację, co pozwala na jazdę nawet po bardzo nierównym terenie. Podest hulajnogi Micro Kickboard Monster znajduje się na wysokości 8,5 cm, a jego długość to 45 cm. Takie wymiary pozwalają nam na wygodnie postawienie na hulajnodze obu stóp podczas jazdy, a nisko zawieszony podest sprawia, że mniej się męczymy podczas jazdy. Dodatkowo podest pokryty jest antypoślizgową okleiną, która zapewnia przyczepność. Najwyższa jakość materiałów oraz przemyślana konstrukcja czyni tę hulajnogę bezawaryjną.

Micro Kickboard, czyli hulajnoga trójkołowa
Hulajnoga ma zamontowane dwa koła z przodu, co zwiększa jej stabilność. Wykonane z najwyższej jakości poliuretanu koła o szerokości 64 mm i średnicy 120 mm są niezwykle trwałe i powodują, że podczas jazdy hulajnoga jest bardzo stabilna, a osiągniecie dużej prędkości to żaden problem. Cichą jazdę zapewniają nam łożysk maszynowe, w które została wyposażona hulajnoga. Przy tylnym kole zamontowany został hamulec, który pełni również rolę błotnika.

Kickboard 2w1, czyli dwie kierownice w zestawie
Hulajnoga Micro Kickboard Monster 2w1 w zestawie ma dwie końcówki drążka. Można nią sterować za pomocą joysticka, jak i klasyczną końcówką w kształcie litery T. Zarówno rączki z klasycznym zakończeniem, jak i joystick stworzone zostały z atestowanego tworzywa. Rączki w kierownicy zakończone są w sposób, który ma za zadanie eliminować otarcia dłoni i zapewniać pełen komfort użytkowania hulajnogi. Duży zakres regulacji kierownicy pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom.

Hulajnoga składana do kompaktowych rozmiarów
Micro Kickboard Monster posiada prosty i szybki mechanizm składania. Kickboarda składa się za pomocą łatwej w obsłudze obejmy z zabezpieczeniem, wystarczy tylko pociągnąć obejmę do góry i złożyć drążek. Mechanizm został tak skonstruowany, aby nie było możliwości przypadkowego złożenia hulajnogi podczas jazdy, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Taki system pozwala zmniejszyć rozmiary kickboarda do bardziej kompaktowych. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo go nieść lub spakować do samochodu.

Bezpieczna i solidnie wykonana
Micro Kicbkoard Monster 2w1 została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. Aluminiowa niezwykle wytrzymała i lekka konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Hulajnogę składa się bardzo prosto, a mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami.

Aktywny wypoczynek
Micro Kicbkoard Monster to hulajnoga dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelKickboard Monster
Kolorszary
Zalecany wiekod 12 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół120 / 120 mm, szerokość 64 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 70 do 100 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)10/14 x 44 cm, elastyczny kompozyt
Wymiary (wys. x szer. x dł.)70/100 x 33 (kierownica) x 76 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)17 x 33 x 76 cm
Istotne cechydwa zakończenia drążka kierownicy: T-bar oraz joystic
Waga5,5 kg

Related Products