Hulajnoga Micro White

SA0031

Nowy produkt

Micro White to hulajnoga dwukołowa, jest jedną z większych w rodzinie Micro. Doskonała zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu do szkoły czy pracy. Lekka, składana i prosta w obsłudze. Posiada duży zakres regulacji wysokości kierownicy od 73 do 103 cm. Rama hulajnoga Micro White została całkowicie wykonana z aluminium. Hulajnoga może być używana już od 12 roku życia. Duże koła o średnicy 200 mm zapewniają stabilność i umożliwiają szybką jazdę bez zbędnego wysiłku.

849,00 zł

Dwukołowa hulajnoga Micro White przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych. Używana może być już od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci przeznaczona jest hulajnoga Micro Speed + lub Micro Rocket. Micro w swojej ofercie posiada także hulajnogi trzykołowe dla młodzieży i dorosłych np. Kickboard Compact lub Kickboard Monster W naszym sklepie można dodatkowa zaopatrzyć się w akcesoria do hulajnóg, które dodatkowo zwiększą jej funkcjonalność lub pozwolą ją spersonalizować według gustu.

Lekka i komfortowa hulajnoga dwukołowa
Hulajnoga Micro White wykonana jest z aluminium co powoduje, że mimo swojego rozmiaru waży zaledwie 4,7 kg. Posiada szeroki i długi podest z zabezpieczeniem antypoślizgowym umożliwiający wygodne ustawienie stóp. Koła o średnicy 200 mm powodują, że jedno odepchnięcie pozwala nam na przejechanie sporego dystansu, ponadto zapewniają one stabilność i wysoki komfort podczas jazdy. Mechanizm jezdny Hulajnogi Micro White jest bardzo cichy, dzięki zastosowaniu łożysk. Nisko zawieszony podest hulajnogi powoduje, że jazda mniej nas męczy, dodatkowo odciążane są plecy i kręgosłup. Duże koła sprawiają, że tą hulajnogą możemy pokonywać naprawdę duże dystanse. Gąbkowe, miękkie rączki są bardzo wygodne, ich poszerzone końcówki zapobiegają otarciom dłoni. Można je złożyć i przypiąć równolegle do drążka dzięki specjalnym uchwytom.

Szybka hulajnoga miejska
Dwukołowa hulajnoga Micro White przeznaczona jest do szybkiego poruszania się w warunkach miejskich. Jej rozmiar i duże koła powodują, że jest ona jedną z największych, a jednocześnie najszybszych hulajnóg Micro. Prosty, a zarazem elegancki design sprawia, że hulajnoga Micro White jest wyjątkowa i pozostanie modna przez wiele lat. Hamulec przy tylnym kole daje pewność bezpiecznego panowania nad hulajnogą. Ponadto spełnia on również role błotnika.

Łatwy system składania i kompaktowe wymiary
Hulajnoga Micro White jest bardzo łatwa do złożenia. Regulowany i składany drążek oraz odpinane uchwyty kierownicy pozwalają złożyć hulajnogę do bardzo kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, łatwo ją spakować do autobusu lub samochodu. Bez problemu powinna także zmieścić się do szkolnej szafki. Hulajnoga posiada także składany podnóżek dla łatwiejszego parkowani. Jeżeli chcemy zwiększyć mobilność hulajnogi, warto zaopatrzyć się dodatkowo w pasek lub torbę do przenoszenia hulajnogi dwukołowej.

Hulajnoga stworzona przez specjalistów
Hulajnoga Micro White została stworzona przy współpracy szwajcarskich inżynierów i lekarzy, dlatego mamy pewność, że jest w pełni bezpieczna. Aluminiowa, niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia jazdę na niej osobie o wadze do 100 kg. Duży zakres regulacji kierownicy pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom. Hulajnogę składa się bardzo prosto, lecz podwójny mechanizm blokujący zabezpiecza ją przed przypadkowym złożeniem podczas jazdy. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa! Użyte w tej hulajnodze najwyższej jakości materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona certyfikatami i wieloma nagrodami.

Gwarancja dobrej zabawy
Micro White to hulajnoga dla młodzieży i dorosłych. Umili aktywny wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy. Hulajnogi Micro to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz.
ModelMicro White/Black
Kolorbiały
Zalecany wiekod 12 lat
Maksymalne obciążenie100 kg
Sposób składaniaskładana kierownica
Średnice i rodzaj kół200 / 200 mm, poliuretan
Regulacja wysokości kierownicyod 73 do 103 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)12 x 33 cm, aluminium
Wymiary (wys. x szer. x dł.)73 / 103 x 38 (kierownica) x 90 cm
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.)35 x 12 x 74 cm
Waga4,7 kg

Related Products