Hulajnoga i Jeździk Mini2go Micro Deluxe Plus różowa

MMD033

Nowy produkt

Różowy trójkołowy jeździk/hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus przeznaczony jest dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Balansowy system skrętu jest bardzo intuicyjny dla dziecka oraz uczy go równowagi. Gdy dziecko wyrośnie już z jeździka, wystarczy zdemontować siedzisko i aktywny maluch może cieszyć się słynną hulajnogą Mini Micro Deluxe z regulowaną kierownicą. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów jeździki Micro Mini2go Deluxe są wyjątkowo trwałe i bezpieczne dla dzieci. Pojemny koszyk zamontowany pod siedziskiem pozwoli zabrać wszystko co maluchowi niezbędne. Do jeździka dołączony został teleskopowy drążek, który pozwala prowadzić jeździk z dzieckiem. Aby dodatkowo uatrakcyjnić zabawę w jeździku znajduje się lampka, którą można zamontować na dwa sposoby.

649,00 zł

Trójkołowy jeździk/hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus to pierwszy jeździk dziecięcy polecany już od 18 miesiąca życia. Zamienia się on później w hulajnogę Mini Micro Deluxe, z której dzieci mogą z powodzeniem korzystać do ok. 5 roku życia. Dla nieco młodszych dzieci można stosować jeździk/hulajnoga Mini Micro 3w1 Deluxe. O tym, który jeździk wybrać przeczytasz na naszym blogu w artykule Porównanie hulajnogi Micro Mini2go Deluxe z modelem Mini Micro 3w1

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Micro Mini2go Deluxe Plus czyli jeszcze większa mobilność

Jeździk/hulajnoga Mini2go Deluxe Plus pozwala najmłodszym dzieciom na rozpoczęcie przygody z pojazdami Micro. Pojazd posiada wygodne siedzisko wraz z umieszczonym pod nim pojemnikiem na zabawki. Jeździk wykorzystuje balansowy system skrętu, który przyśpiesza naukę równowagi. Dziecko może umieścić stopy na podpórkach po bokach jeździka. Jeździk wyposażony jest dodatkowo w teleskopowy drążek do pchania, który pozwala kontrolować opiekunowi pojazd. Lampka dołączona do jeździka może być montowana pod siedziskiem oraz na drążku kierownicy.

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Jeździk, który zamienia się w hulajnogę

Gdy dziecko osiągnie wiek 2 lat jeździk Micro Mini2go Deluxe można przekształcić w hulajnogę Mini Micro Deluxe, która dostarczy dziecku zabawy aż do 5 roku życia. Wyjątkowa konstrukcja czerwonej hulajnogi Mini Micro Deluxe polegająca na umieszczeniu z przodu dwóch kół średnicy 120mm oraz jednego z tyłu 80mm, sprawia że hulajnoga jest bardzo stabilna i bezpieczna dla dzieci. Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus posiada regulację wysokosci kierownicy w zakresie od 49 do 69 cm. Regulacja ta pozwala dostosować hulajnogę do aktualnego wzrostu dziecka. Opatentowany mechanizm skrętu na zasadzie balansowania ciałem rozwija u dzieci zmysł równowagi, hulajnogi z takim systemem skrętu nazywane są hulajnogami balansowymi. Taki system kierowania hulajnogą jest także bardzo intuicyjny dlatego dzieci z taką łatwością zaczynają jazdę na hulajnodze Mini Micro Deluxe. Szeroki podest hulajnogi sprawia, że stopy dziecka mieszczą się na nim bez problemu. Jest on także nisko zawieszony, dlatego odpychanie nie sprawia żadnej trudności.

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Trwała i bezpieczna hulajnoga trójkołowa

Koła hulajnogi Micro Mini2go Deluxe Plus wykonane zostały z poliuretanu i są wyjątkowo trwałe, a mechanizm jezdny, w którym zastosowano łożyska bardzo cichy. Hamulec w hulajnodze Micro Mini2go Deluxe został umieszczono w tylnym kole i jest uruchamiany piętą. Wykonany jest z tworzywa lecz posiada zabezpieczenie w formie metalowej wkładki, aby podczas hamowania nie nagrzewał się. Kierownica wyposażona jest w gumowe uchwyty z poszerzonymi końcówkami, które w każdej chwili można wymienić na klakson montowany w ich miejsce. Okrągłe końcówki chwytów chronią dłonie dzieci przed otarciami. Guma, z której wykonano rączki nie zawiera toksycznych substancji. Podest hulajnogi Mini Micro Deluxe wykonany jest z elastycznego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym dlatego bardzo dobrze absorbuje drgania z podłoża. Napis Mini Micro na podeście spełnia rolę zabezpieczenia antypoślizgowego. Aby dziecko było właściwie chronione podczas jazdy powinno posiadać jeszcze kask i ochraniacze.

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Lekka i kompaktowa hulajnoga dziecięca

Kompaktowe wymiary hulajnogi Mini Micro Deluxe sprawiają, że bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym lub pod wózkiem młodszego rodzeństwa. Hulajnogę składa się poprzez rozłączenie kierownicy i podestu. Zabezpieczenie przygotowano w ten sposób, aby dziecko nie mogło z łatwością rozłączyć hulajnogi, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Jest lekka – waży zaledwie 1,99 kg. Jej wagę docenią rodzice i dzieci. Aby hulajnoga Mini Micro była jeszcze bardziej mobilna warto nabyć pasek do noszenia hulajnogi na wypadek potrzeby niesienia jej podczas spaceru.

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Wielokrotnie nagradzana hulajnoga dla dzieci

Hulajnogi Mini Micro były wybierane zabawkami roku kilkukrotnie w różnych krajach. Cieszą się pozytywnymi opiniami rodziców czego potwierdzeniem jest szereg otrzymanych branżowych nagród i wyróżnień. Model MIni Micro został opracowany specjalnie dla małych dzieci i przedszkolaków, we współpracy ze szwajcarskimi lekarzami i konstruktorami. Użyte w tej hulajnodze materiały i sprawdzona technologia to pewność, że to produkt z najwyższej półki. Szwajcarska jakość została potwierdzona wieloma certyfikatami oraz znakiem jakości GS TÜV Rheinland.

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus

Hulajnoga, która bawi i rozwija

Mini2go Micro Deluxe Plus zachęca nie tylko do ruchu, ale również pomaga w prawidłowym rozwoju. Dziecko korzystając z hulajnogi doskonale rozwija się ruchowo, a przy tym zużywa nadmiar energii w zdrowy i bezpieczny sposób. Hulajnoga Mini Micro Deluxe zaprojektowana jest tak, że dziecko bez trudu się na niej porusza przy okazji świetnie się bawiąc. Rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy dziecka. Hulajnoga Mini Micro Deluxe to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz. Hulajnogę warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria takie jak dzwonek, pokrowiec na bidon, torebkę lub plecak, nakładki na koła lub wstążki i wiatraczki, które zapewnią jeszcze więcej frajdy i pozwolą spersonalizować hulajnogę.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze hulajnogi dla dziecka przeczytaj Którą hulajnogę Micro wybrać dla dziecka? na naszym blogu lub napisz do nas
ModelMicro Mini2go Deluxe Plus
Kolorróżowy
Zalecany wiekod 18 miesięcy
Maksymalne obciążenie35 kg
Sposób składaniakierownica rozłączana od podestu za pomocą przycisku
Średnice i rodzaj kółprzednie: 120 mm, tylne: 80 mm, wykonane z poliuretanu
Regulacja wysokości kierownicyod 49 do 69 cm
Hamulecw tylnym kole, uruchamiany stopą
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)11 x 30 cm, elastyczne tworzywo
Wymiary (wys. x szer. x dł.)49 / 69 x 23 (koła) 26 (kierownica) x 54 cm
Materiał wykonaniapodest (tworzywo wzmocnione włóknem szklanym) , koła (poliuretan), kierownica (aluminium)
Wagajeździk z siedziskiem i pojemnikiem: 3,6 kg, hulajnoga z kierownicą T: 1,9 kg
Regulacja siedziskastała wysokość 26 cm

Related Products