Kask Micro khaki matowy

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Kask Micro zapewnia doskonałe zabezpieczenie głowy podczas jazdy na hulajnodze i nie tylko. Kask dostępny jest w dwóch rozmiarach S od 48 do 53cm oraz M od 53 do 57cm. Dzięki wykorzystaniu płynnej regulacji kask można precyzyjnie dopasować do głowy dziecka. Otwory wentylacyjne zapewniają dobrą wentylację nawet w upalne dni.

159,00 zł

Kask Micro to typowy „orzeszek”, którego skorupę wykonano z wytrzymałego materiału ABS, a wnętrze z wysokiej gęstości pianki styropianowej EPS

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dziecięcy kask Micro to typowy „orzeszek”, którego skorupę wykonano z wytrzymałego materiału ABS, a wnętrze z wysokiej gęstości pianki styropianowej EPS. Regulowana obejma oraz wygodne wkładki wewnętrzne pozwalają na dostosowanie kasku do kształtu głowy dziecka. Dzięki zabudowanej i zaokrąglonej tylnej ściance kasku bardzo dobrze chroniona jest potylica. Jest to w szczególności ważne w aktywnościach, gdzie istnieje ryzyku upadku do tyłu np. deskorolka, rolki.

Regulacja rozmiaru kasku jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kask

Dopasowany i wygodny kask dziecięcy z regulacją rozmiaru

Regulacja rozmiaru kasku jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kask – rozmiar S w zakresie od 48 do 53 cm, a rozmiar M od 53 do 57 cm. Regulowana obejma oraz wygodne wkładki wewnętrzne pozwalają na dostosowanie kasku do kształtu głowy dziecka. Obejma powinna być wyregulowana tak, by kask stabilnie trzymał się na głowie, a przy tym nie uciskał zbyt mocno głowy dziecka. Dzięki paskom o regulowanej długości oraz wygodnej klamrze kask można bardzo łatwo zapiąć.

Kask Micro

Właściwa wentylacja dzięki licznym otworom wentylacyjnym

Kask zapewnia bardzo dobrą wentylację głowy. Aż 11 otworów wentylacyjnych w kasku dba o właściwą wentylację i zapobiega nagrzewaniu się wnętrza kasku, nawet przy bardzo słonecznej pogodzie.


Kask dzięki swojej konstrukcjo doskonale nadaje się do korzystania podczas jazdy na hulajnodze, rowerze, deskorolce, rolkach

Kask nie tylko na hulajnogę

Kask dzięki swojej konstrukcji doskonale nadaje się do korzystania podczas jazdy na hulajnodze, rowerze, deskorolce, rolkach. Zapewnia on kompleksową ochronę głowy. Należy zawsze pamiętać o tym, by dziecko nosiło kask podczas uprawiania sportów, w których istnieje ryzyko urazu głowy. Kasku Micro nie należy stosować podczas wspinaczki lub innych zajęć, przy których istnieje ryzyko zawieszenia się dziecka noszącego kask. Aby zwiększyć widoczność dziecka po zmroku warto wyposażyć kask w lampkę mocowaną bezpośrednio do kasku.

Kask Micro spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1078

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Kask Micro spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1078, został opracowany dla małych dzieci i przedszkolaków, we współpracy ze szwajcarskimi lekarzami i konstruktorami. Kask nie jest on przeznaczony do użycia w sportach motorowych lub motorowerowych.Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze rozmiaru kasku przeczytaj Jak dobrać rozmiar kasku? na naszym blogu lub napisz do nas
ModelKask Micro
Kolorkhaki matowy
WagaS - 350 g M - 420 g
Otwory wentylacyjne11
Sposób dopasowaniaobręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
CertyfikatyCE
Regulacja kaskuS (od 48 do 53 cm) M (od 53 do 57 cm)

Related Products