Lunch Bag Micro na hulajnogę doodle spot

AC4633

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Plecak Micro to świetny gadżet do hulajnogi, który pozwoli zabrać młodemu odkrywcy wszystko co niezbędne na wyprawę z hulajnogą. Łatwy system montażu pozwoli w szybki sposób zamontować plecak na dowolnej hulajnodze Micro. Wnętrze plecak został pokryte specjalną warstwą izolującą, dzieki trzemu jest on wstanie utrzymać temeraturę posilków i napojów. 

79,00 zł

Lunch Bag na hulajnogę Micro i nie tylko

Plecak na hulajnogę Micro to świetny sposób na urozmaicenie lub odnowienie wyglądu hulajnogi. Pasuje do hulajnogi wszystkich hulajnóg Micro. Zamocowanie plecaka na kierownicy hulajnogi jest bardzo proste. Wystarczy założyć poluzować raminczka plecaka, założyć go na kierownicę hulajnogi, a następnie zpiąć je specjalnymi napami. Może być zakładany zarówno z przodu jak i z tyłu kierownicy.

Obszerna komora plecaka zmieści kanapkę, przekąskę, napój i wszystko, co potrzebne na spacerze. Plecak posiada regulację pasków naramiennych, dzięki której błyskawicznie dopasowuje się do aktualnej sylwetki dziecka. Wnętrze plecaka pokryte jest specjalną warstwą izolującą, dzięki czemu napoje i posiłke nie tracą swojej temperatury. Plecak zamykany jest na zamek błyskawiczny.
ModelPlecak Micro
Kolorwzór doodle spot

Related Products