Plecak Micro na hulajnogę niebieski

AC4015

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Plecak Micro to świetny gadżet do hulajnogi, który pozwoli zabrać młodemu odkrywcy wszystko co niezbędne na wyprawę z hulajnogą. Wygodna obejma pozwoli szybko i wygodnie zamontować plecak na drążku hulajnogi Mini Micro, Maxi Micro lub hulajnogi Micro Sprite. Plecak można montować także na dowolnym pojeździe, którego drążek ma średnice 22 lub 25mm

69,00 zł

Plecak na hulajnogę Mini Micro, Maxi Micro lub Micro Sprite

Plecak na hulajnogę Micro to świetny sposób na urozmaicenie lub odnowienie wyglądu hulajnogi. Pasuje do hulajnogi Mini Micro, Maxi Micro, Micro Sprite oraz do dowolnego pojazdu którego drążek ma średnice 22 lub 25mm. Zamocowanie plecaka na drążku hulajnogi jest bardzo proste. Wystarczy założyć uchwyt, w który następnie wpinany jest plecak. Zatrzask pozwala na szybkie odpięcie. Może być zakładany zarówno z przodu jak i z tyłu kierownicy.

Obszerna komora plecaka zmieści kanapkę, przekąskę, napój i wszystko, co potrzebne na spacerze. Plecak posiada regulację pasków naramiennych, dzięki której błyskawicznie dopasowuje się do aktualnej sylwetki dziecka. Plecak wyposażony jest dodatkowo w wygodną, przeźroczystą kieszeń, w którą maluch może włożyć swój rysunek i pochwalić się nim światu. Plecak zamykany jest na rzep.
ModelPlecak Micro
Kolorniebieski

Related Products