Torebka Micro na hulajnogę słoniki

AC4590

Nowy produkt

Torebka Micro to świetny gadżet do hulajnogi, który pozwoli zabrać młodemu odkrywcy wszystko co niezbędne na wyprawę z hulajnogą. Wygodna obejma pozwoli szybko i wygodnie zamontować torebke na drążku hulajnogi Mini Micro, Maxi Micro lub hulajnogi Micro Sprite. Torebke można montować także na dowolnym pojeździe, którego drążek ma średnice 22 lub 25mm

69,00 zł

Plecak na hulajnogę Mini Micro, Maxi Micro lub Micro Sprite

Torebka na hulajnogę Micro to świetny sposób na urozmaicenie lub odnowienie wyglądu hulajnogi. Pasuje do hulajnogi Mini Micro, Maxi Micro, Micro Sprite oraz do dowolnego pojazdu którego drążek ma średnice 22 lub 25mm. Zamocowanie torebki na drążku hulajnogi jest bardzo proste. Wystarczy założyć uchwyt, w który następnie wpinana jest torebka. Zatrzask pozwala na szybkie odpięcie. Może być zakładany zarówno z przodu jak i z tyłu kierownicy.

Obszerna komora torebki zmieści kanapkę, przekąskę, napój i wszystko, co potrzebne na spacerze. Torebka posiada wygodne rączki do jej przenoszenie. Torebka wyposażona jest dodatkowo w wygodną, przeźroczystą kieszeń, w którą maluch może włożyć swój rysunek i pochwalić się nim światu. Torebka zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego.
ModelTorebka Micro
Kolorwzór słonie

Related Products