Pokrowiec Micro na butelkę lub bidon word khaki

AC4488

Nowy produkt

Pokrowiec na bidon to świetne akcesorium, które pozwala zabrać na spacer butelkę lub bidon z napojem, a także inne drobne przedmioty. Materiał, z którego został wykonany pokrowiec jest wodoodporny i podtrzymuje temperaturę napoju. Pokrowiec można montować na hulajnogach Mini Micro, Maxi Micro i hulajnodze Micro Sprite, a także na innych pojazdach, których drążek ma średnicę 22 lub 25mm.

59,00 zł

Pokrowiec na butelkę lub bidon na hulajnogę Mini Micro, Maxi Micro lub Micro Sprite

Pokrowiec Micro na butelkę lub bidon pozwala aktywnemu maluchowi zabrać ze sobą w podróż ulubiony napój. Wykonany został z materiału wodoodpornego i podtrzymującego temperaturę. W zestawie otrzymujemy uchwyt, który umożliwia zamontowanie pokrowca na drążku kierownicy hulajnogi Mini Micro, Maxi Micro oraz Micro Sprite. Możemy go także zamontować na innych drążkach o średnicy 22 i 25mm. Pokrowiec przeznaczony jest do bidonów lub butelek nieprzekraczających pojemności 0,7 l. Pomieści on także niezbędne w podróży malucha przedmioty.

Zamocowanie pokrowca na drążku hulajnogi jest bardzo proste. Wystarczy zamontować obejmę z uchwytem, w który następnie wpinany jest pokrowiec. Zatrzask pozwala na szybkie odpięcie i wpięcie pokrowca. Może on być montowany zarówno z przodu, jak i z tyłu. Aby zabezpieczyć bidon lub butelkę przed wypadnięciem pokrowiec zapinany jest za pomocą sznurka
ModelPokrowiec na butelkę lub bidon
Kolorword khaki

Related Products