Niebieski pasek do przenoszenia dwukołowych hulajnóg Micro

AC3021

Nowy produkt

Niebieski pasek Micro to świetny dodatek do dwukołowych hulajnóg Micro który jeszcze bardziej zwiększy ich mobilność. Pasek zapinany jest na drążku hulajnogi i pozwala na wygodne przenoszenie jej na ramieniu. Zamontowanie paska na hulajnodze zajmuje kilka sekund, a zdecydowania ułatwia podroż z hulajnogą Micro.

49,00 zł

Pasek do noszenia dwukołowych hulajnóg Micro

Niebieski pasek Micro idealnie nadaje się dla osób często podróżujących z hulajnogą, a także dla rodziców, którzy często przejmują odpowiedzialność za hulajnogę swojej pociech :) Pozwala on w szybki sposób przenieść dwukołowa hulajnogę Micro na ramieniu. Duży zakres regulacji długości paska od 48 do 82cm pozwala bez problemu dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki paskowi w lepszy sposób rozkłada się ciężar hulajnogi, co ułatwia przenoszenie jej i odciąża kręgosłup. Pasek został wykonany z bawełny i ma szerokość 4cm, można go prać bez obawy, że starci on swój pierwotny wygląd.

Montaż paska odbywa się poprzez zaczepieni go o przygotowane do tego celu otwory na drążku hulajnogi. Pasek pasuje do wszystkich dwukołowych hulajnóg Micro z wyjątkiem modelu Micro Suspension. Pasek dzięki uniwersalnym karabińczykom może mieć też masę innych zastosowań.

ModelPasek do noszenia hulajnogi
Kolorniebieski

Related Products