Różowy pasek Micro Scoot 'n Pull do ciągnięcia i przenoszenia trójkołowej hulajnogi

AC4580

Nowy produkt

Różowy pasek Micro Scoot 'n Pull to świetny gadżet który, pozwoli urozmaicić zabawę na hulajnodze Maxi Micro i Mini Micro. Za pomocą paska możemy ciągnąć hulajnogę z maluchem na pokładzie. Odpowiednio zamontowany pasek pozwala też w wygodny sposób przenosić hulajnogę dziecka. Montaż paska jest bardzo prosty i zajmuje kilka sekund.

39,00 zł

Pasek Micro Scoot 'n Pull do ciągnięcia i przenoszenia trójkołowej hulajnogi

Różowy pasek Micro Scoot 'n Pull to niezwykle przydatny dodatek do hulajnogi Mini Micro lub Maxi Micro, dzięki któremu hulajnoga dostarczy jeszcze więcej zabawy. Pasek przeznaczony jest, do ciągniecie hulajnogi z dzieckiem za sterami. Świetnie sprawdzi się na dalekie spacery, gdy maluchowi braknie już sił. Pasek można także wykorzystać do przenoszenia hulajnogi na ramieniu, gdy maluch zapragnie spaceru. Materiał, z którego został wykonany pasek, jest wyjątkowo trwały i może być prany bez ryzyka utraty swojego pierwotnego wyglądu.

Uwaga! Pasek nie powinien być używany przez dzieci. W przypadku stosowania go do ciągnięcia hulajnogi należy zwrócić uwagę, że gwałtowne ruchy spowodowane przez osobę dorosłą mogą mieć wpływ na równowagę dziecka na hulajnodze. Nie pozostawiać paska przymocowanego do hulajnogi, gdy ta używana jest bez kontroli osoby dorosłej.

ModelPasek Scoot 'n Pull
Kolorróżowy

Related Products