Czarny pasek do przenoszenia dwukołowych hulajnóg Micro

AC3023

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Czarny pasek Micro to świetny dodatek do dwukołowych hulajnóg Micro który jeszcze bardziej zwiększy ich mobilność. Pasek zapinany jest na drążku hulajnogi i pozwala na wygodne przenoszenie jej na ramieniu. Zamontowanie paska na hulajnodze zajmuje kilka sekund, a zdecydowania ułatwia podroż z hulajnogą Micro.

49,00 zł

Pasek do noszenia dwukołowych hulajnóg Micro

Czarny pasek Micro idealnie nadaje się dla osób często podróżujących z hulajnogą, a także dla rodziców, którzy często przejmują odpowiedzialność za hulajnogę swojej pociech :) Pozwala on w szybki sposób przenieść dwukołowa hulajnogę Micro na ramieniu. Duży zakres regulacji długości paska od 48 do 82cm pozwala bez problemu dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki paskowi w lepszy sposób rozkłada się ciężar hulajnogi, co ułatwia przenoszenie jej i odciąża kręgosłup. Pasek został wykonany z bawełny i ma szerokość 4cm, można go prać bez obawy, że starci on swój pierwotny wygląd.

Montaż paska odbywa się poprzez zaczepieni go o przygotowane do tego celu otwory na drążku hulajnogi. Pasek pasuje do wszystkich dwukołowych hulajnóg Micro z wyjątkiem modelu Micro Suspension. Pasek dzięki uniwersalnym karabińczykom może mieć też masę innych zastosowań.

ModelPasek do noszenia hulajnogi
Kolorczarny

Related Products